Featured products
-
Apple Butter
Regular price From $3.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.25 USD -
Apricot Lavender Jam
Regular price From $3.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.25 USD -
Bread & Butter Pickles
Regular price From $6.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $6.50 USD -
Cherry Peach Preserves
Regular price From $3.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.25 USD -
Gourmet Cranberry Sauce
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $7.00 USD -
Holiday Apple Jelly
Regular price From $3.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.25 USD -
Just Plain Grape Jelly
Regular price From $3.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.25 USD -
Lemon Pear Jelly
Regular price From $3.25 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.25 USD






